VENTforVAN.pl - kratki wentylacyjne do busów i innych samochodów


co robimy?


Wykonujemy na zamówienie kratki wentylacyjne do okien samochodowych. Kratki (wkładki) dedykowane do konkretnych modeli.

Idealnie sprawdzają się w samochodach typu kamper (bus i półintegra), w terenówkach (okna drugiego rzędu), w samochodach typu kombi oraz kombivanach. Pozwalają wentylować się wnętrzu samochodu gdy jest on zamknięty.

Kratki wykonane są z blachy aluminiowej malowane proszkowo, od wewnętrzenej strony siatka (moskitiera) chroniąca wnętrze auta przed owadami.Kratki można używać razem z matami termicznymi.

Maty termiczne dedykowane do kratek szyte są przez zaprzyjaźnioną firmę z Częstochowy.--> Maty Termiczne Uszyje Na Miare

Na potrzeby osób, które śpią w namiotach dachowych i lubią dogrzewać się w zimne noce ogrzewaniem postojowym powastała wariacja kratki wentylacyjnej z rurą (przelotką) fi60mm pod rurę do webasta. Nie trzeba już robić dziury w dachu, nie trzeba uchylać okna i upychać szmatami a zamykając otwór sprytną zaślepką mamy zwykłą kratkę wentylacyjną.

Kratka może być również bez żeberek i moskitiery (ślepa) tylko z przelotką na webasto.

Opcję mufy do webasto można zastosować praktycznie do każdej kratki

Dla posiadaczy zwierząt mogą być użyte jako "Pets Car Window Dog Vent/Guard"Kontakt VENTforVANZainteresowanych zapraszamy do kontaktu Email: info@ventforvan.pl